Publikuar: Sht 22 2023 11:44

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Publikuar: Sht 22 11:44
Shikime: 141
🇩🇪
BMW X5 X-DRIVE 4.0i ///M-PAKET INDIVIDUAL PANORAMA
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-INDIVIDUAL FABRIKE
-88.000 Km ( 100% ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA BMW +LIBER SHERBIMESH + CARFAX I PASTER+ TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENSIONARIT BMW)
-M-PAKET FABRIKE
-SHADOW-LINE
-VITI 2019
-4x4
-KAMERA 360 Grade
-SOFT CLOSE (DYER ME THITHJE)
-EURO 6 TECHNOLOGY
-KROSKOT ME QEPJE INDIVIDUAL FABRIKE
-ECO PRO SYSTEM START/STOP
-DIAMOND X - IN AND OUT (LEVE MARSHI DIAMOND X)
-FABRIKE M-PACKET & BODYKIT
-SPORTPAKET ///M-EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, MARSHET NE TIMON F1
-DISTRONIC RADAR
-DISTANCE DISPLAY
- SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE ⚠️)
-ATTENTION ASSIST
-DISTRONIC PLUS (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
-BAXHO PANORAMIKE DOPIO XHAM
-HEAD-UP DISPLAY
-TIMON M-PAKET + NGROHJE TIMONI + ADJUST ELEKTRIK
-BMW INDIVIDUAL EXTERIOR & INTERIOR LINE
-WLAN HOTSPOT
-JASTIK AJRI - AIRMATIC AIR
SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT
-NGJYRE ALPINEWEISS E BARDHE PERLE
-DISTANCE DISPLAY
-PERDE ANSORE ORIGJINAL BMW
-SPEED LIMIT ASSIST
-SEDILE KOMFORT INDIVIDAL MEMORY
-ATTENTION ASSIST
-AUTO HOLD
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-NDEZJE DHE FIKJE NGA JASHTE VETEM NEPER CELESIT
-AMBJENT LIGHT MULTICOLOR
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH BMW -BMW+VENDE PER TV MBRAPA
-CUP HOLDER ME NGROHJE 🔴DHE FTOHJE🔵
-WIRELESS CHARGER PER CELULAR
-DIGITAL KEY (KARTE DIXHITALE E CILA PERDORET PER HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJEN E MAKINES)
-FERROTA DHE TAMBURE M-PACKET
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-Tapiceri KAFE SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO M PAKET INDIVIDUAL" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
-SEDIJET ME FTOHJE
-SEDILJET ME NGROHJE PARA & MBRAPA+ MEMORY
-SEDILJE ME MASAZHE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI BMW Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA 360
-HAPJE DHE MBYLLJE TE BAGAZHDIT ME SENSOR LEVIZJE
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE BMW
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL+ LASER LIGHT 🔵+ INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 22 inches te Markes `` Bmw M-Paket”
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL TE REJA 2023(100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR
-CMIMI I DISKUTUESHEM ME FATURE TVSH
-NR 00355692029005
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
141
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355693837253

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione