Njoftimet e kompanisë Publikuar: Jan 25 2023 04:44

BMW X5 M50D 3.0 NAFTE E SHITUR FLM

EUR

Publikuar: Jan 25 04:44
Shikime: 1
Shitet BMW X5 M50d 375 hp (origjinale fabrike)
Vit prodhim i 2014 ne gjendje perfekte me rreth 180.000 km origjinale
Shume e shpejte dhe shume ekonomike ne konsum karburanti.
Sediljet Para dhe prapa - Ngrohje
Klima 4 Zona
Sedilje me Memorie
Timon me ngrohje-Memorie
Tavan Xhami Panoramik
Lane Asist (Dridhet timoni kur kalon vizat e bardha)
ECO PRO
Kamjo Automatike 8G
Marsha F1 +/- ne timon
BMW Drive Select (ECO PRO,COMFORT,SPORT,SPORT PLUS + Sensor Parkimi + Kamera 360 grade
KeyLess Go (Hapje,Mbylle,Ndezje e makines pa e perdorur celesin)
Dyer me thithje
Auto Hold (Mban frenat ne trafik dhe malore)
Connected Drive
Sistem Multimedia (CD,AUX,BLUETOOTH,USB, RADIO MUNDESI NDERRIMI
Përshkrimi i linkut

SWISS AUTO

MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje në hartë

0699331814

https://www.instagram.com/swissautotirane/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione