Publikuar: Qer 12 2023 12:58

BMW X5 2017 - M Package

EUR

Publikuar: Qer 12 12:58
Shikime: 8
Bmw X5 M e vitit 2017 and rreth 162,000 Km te verifikuara. Makina esht si e re dhe ne gjendje perfekte mekanike si dhe estetike. Esht mjet jashtzakonisht i fuqishem dhe i shpejt me motorr 3.0 Bi-turbo dhe perfekte per rruge te gjata si dhe goxha ekonomike ne qytet per gabinen qe ka. Esht me plot opsione extra dhe te gjitha sherbimet te sapo kryera per merak, si dhe mjeti eshte makine personale dhe jo mall tregu! Mirpresim te shkoj ne duar te mira. Te interesuarit te kontaktojne ne tel 0696835200 .

🇩🇪 2017 BMW X5 35i - ///M-Package
🚀 Interior Lights (Rose) Violet Extra
🚀 Full Panoramic
🚀 Keyless Entry (Hapje Mbylle me Buton)
🚀 Timon Me Pedale F1
🚀 HUD (Heads Up Display- Info ne xham)
🚀 Apple Car-Play & Bluetooth 2.0 (Full Media)
🚀 Full Interior LED Ndricim
🚀 Memory Seats (me profile)
🚀 S-Drive (30% me e shpejt e ekonomike se X-Drive)
🚀 Motorri - 2995 cc (Pa Takse Luksi)
🚀 Full Kamera (Back-Up dhe Tow)
🚀 Euro 6 (Eco System / Start-Stop)
🚀 Paketa M (me inoxe te zeza origjinale)
🚀 Kambio ZF 10 Tip-Tronic
🚀 Sport Suspension
🚀 Auto Hold
🚀 Attention Assist
🚀 Klima 4 Zone
🚀 WLAN Hotspot
🚀 Harman Kordon Audio System
🚀 Sensor Parkimi / Shiu / dhe Drite
🚀 Pasqyra Me Mbyllje / me Xhama AntiVerbues
🚀 Xhama te Zi Origjinal (Fotochromatic)
🚀 Goma te Reja 100%
🚀 Konsumi 7L Autostrade / 10L Qytet
💥 Behet me Gaz 95/5.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696835200

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione