Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 04 2023 09:52

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Publikuar: Qer 04 09:52
Shikime: 77
BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike
- 2.0 Nafte TwinPower Turbo
- Viti 2016
- 160.000 KM
- Tavan xhami panoramik
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) marshe ne timon F1
- Kamera 360 grad
- Sensor parkimi
- Kroskot dixhital
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Sistem ECO (fiket në trafik)
- BMW Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines ECO Pro, Comfort, Sport, Sport + , qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
- Active Blind Spot Detection (paralajmërim për një përplasje kur ndërroni korsinë)
- Pedestrian Warning (paralajmërim dhe ndërhyrje frenuese në rast të një përplasjeje të mundshme të këmbësorit)
- Lane Departure Warning (dridhet timoni për daljen e mjetit nga korsia)
- Frontal Collision Warning (paralajmërim dhe ndërhyrje e frenimit përpara përplasjes së mundshme)
- Kompjuter bordi multifunksional
- Ambient Light
- Sistem muzike Harman Kardon
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale 2zonale
- Sistem Connected Drive me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video kur ecen, Bluetooth
- Interiori lekure ngjyrë pana shume i paster
- Sendile me ngrohje
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendile me fryrje-shfryrje
- Sendile me thyerje
- Sendile me terheqje tek vendi i uleses
- Timon me levizje elektrike, Timon me memorje, Timon me ngrohje
- Disponon 2 celsa
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener Led (origjinal BMW)
- Fenere Xeon-BiXeon
- Ndricimi eshte i gjithi Led dhe Xeon
- Xhama te zinj origjinal
- Disqe 20" (M package) me goma te reja 100%
- Dogane te paguar, gati per targa 10 minuta pune!!!
Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje. Eshte M package origjinal fabrike

0682939444
Përshkrimi i linkut

Autotroll.al

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

liqeni thate tirane Tregoje në hartë

0682939444

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
liqeni thate tirane 0682939444
77
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682939444

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione