Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 26 2023 08:28

BMW X3 28d XDrive ,2015,NAFTE,FULL!!!

EUR

Publikuar: Maj 26 08:28
Shikime: 4
✅ Marka : BMW X3 28d XDrive
✅ Motorr : 1995 cc
✅ Lenda djegese : Nafte
✅ Viti : 2015
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 195.742 km(me garanci)
✅ Ngjyra : E Zeze

⬇️ Opsionet shtese:
🔎 Full Option.Timon me ngrohje,
🔎 Start/stop keyless go,
🔎 360 kamera mbrapa+
Sensor parkimi (Para-Mbrapa),
🔎 Tavan Panorama +bagazh elektrik+xhama te zinj,
+DVD+USB+Bluetooth
📍 Adresa:Babos, autostrada Tirane-Durres, km 10—> Perballe City Park
🔎 Instagram : auto_babos
📞 00355697207279
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697207279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione