Publikuar: Gush 20 2023 12:09

Bmw X5 3.0 Nafte 2009 Zvicra

EUR

Publikuar: Gush 20 12:09
Shikime: 1
Shitet Bmw X5 3.0 nafte ne gjendje perfekte xhenerike+ motorike. Makina eshte blere ne privat ne zvicer dhe disponohen dhe fotot dhe videot ne momentin e blerjes.
Full ekstra per llojin e saj:
- Sedilje me ngrohje
- Navigator i madh
- Sallon bezhe si i ri
- Tavan panoramik
- 4 goma te reja verore michelin + 4 goma + disqe dimerore te reja
_- shkalle + vetulla origjinale
Makina ka ardhur para 1 viti me 198 mije km te gjitha me liber sherbimesh tek bmw Zvicer.Tani disponon 207 mije me te drejte kontrolli.Kartat e sapo prera te vlefshme per 1 vit deri ne mars 2024
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693990500

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione