Publikuar: Mar 30 2023 01:09

🔥BMW X5 3.0 BENZINE-GAZ SUPER FULL OPSION🔥

EUR

Publikuar: Mar 30 01:09
Shikime: 7
BMW X5 xdrive3.0i
CMIMI: 13.000€ 🔥OKAZION🔥
TEL: 0693915900
SUPER GJENDJE
SUPER FULL OPSION
FULL SERVIS
X-DRIVE
3.0 BENZINE-GAZ
IMPIANTI I VENDOSUR NE TETOR 2022 me 5 VITE GARANCI
VITI PRODHIMIT 2010
170.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE (PARA dhe PAS)
SEDILJE ME MEMORIE+ELEKTRIKE
TIMON ME NGROHJE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
PERDE MBRAPA (ORIGJINALE)
SENSOR PARKIMI
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON SHUME I PASTER
TAPICERIA SHUME E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
DISQE ALUMINI
GOMA 80%
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione