Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 19 2022 11:31

2007 BMW X5 3.0 xDrive 7 Vende

Publikuar: Nën 19 11:31
Shikime: 8
- Motorri 3.0 pa takse luksi i konvertueshem 100% gaz
- Kambio automatike
- xDrive 4x4
- Interior lekure e zeze
- Tavan xhami panoramim
- Sedile me memorje me ngrohje para mbrapa
- Klima 4 Zona
- Fenere adaptive qe kthehen sipas rruges
- Navigator i madh
- CD/DVD AUX, MP3
- Sistem audio HiFi Premium
- USB Audio

Ne gjendje shume te mire, targa + siguracion + taksa + kolaudim te paguara

Nr cel: 0698356996

Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione