Publikuar: Mar 27 2019 02:22

Okazion BMW 745 Li benzin/gaz

EUR

Publikuar: Mar 27 02:22
Shikime: 43
Shitet ose nderrohet bmw 745 lungo individuale full option jasht serie (individuale) benzin gaz impjant lovato te tera sherbimet e kryera ne kohe ne belgjik makina ka ndejt shum pak kohe ne shqiperi. Perde elektrike sendilje me grofje dhe ftofje para mbrapa. Sendiljet te tera elektrike te levizshme me tavoline dhe shampanjere. Disqe origjinal me sensor per presionin e ajrit ne cdo gomë.Drita cenon b-xenon dhe dritat e gjata led. E gatshme per cdo lloj prove
Cmimi i diskutushem mundesi nderrimi
Tel:0692355033
Whatsapp:+306943468276
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
43
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692355033

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione