Publikuar: Gush 12 2022 05:47 Tani jeni duke parë: 1

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

EUR

Publikuar: Gush 12 05:47
Shikime: 7382
Tani jeni duke parë: 1
📆2010 BMW 740Li PRESIDENTIAL.
🛣205,000 Km origjinale.
⚙️Motorri 3.0L(2976cc) twin turbo benzin 322 HP. Motorri N54 me i miri i BMW, jo difektoz.
⚙️Kambio automatike ZF 8 marshe, gje qe e ben makinen ekonomike. Kambio ne SUPER GJENDJE.
⛽️Konsumi i kombinuar 9.5L/100 Km fale teknologjise me 2 turbo binjake.
💺Sedilje me ngrohje🔥ftohje❄️, memorie para dhe mbrapa,fryrje shfryrje, me shtrirje mbrapa dhe kontroll per sediljen e pasagjerit nga mbrapa.
📌Timon me ngrohje, levizje elektrike dhe memorie.
📌HEAD-UP display, projekton kilometrazhin ne xham.
🎥Kamera parkimi para, mbrapa & anash.
📌4 Driving Mode , Sport, Sport +, Normal, Comfort.
📌 3X TV para mbrapa, Navi, Multimedia, Radio satelitore, Mp3, Bluetooth, AUX, USB.
📌Klima 4 zonale para mrapa.
📌Dyert me thithje.
📌Bagazhi me buton me thithje.
📌Amortizator me rregullim elektronik.
📌Auto Hold makina mban frena vete.
📌Perde origjinale elektrike.
📌Sensor parkimi, sensor shiu, sensor gomash, sensor vaji.
🔦Fener Led me XENON/BiXenon,Stopat mbrapa LED.
📌Pasqyrat antiverbuese me palosje.
🌞Sunroof (Tavan Xhami).
🖲Auto Cruise Control (Rregullon ne menyre automatike shpejtesine).
📌Airbag ballor, anesor dhe tek kembet, ESP, ABS, ECS, AEB(frena emergjence), EPS(electric power steering)
🔑 Keyless go.
✅Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo kontroll.
🛞GOMA 100% te REJA te vitit 2021 me vlere 1000€
💰Super Cmim 12,900💶
✅Super Full Option, e paster kristal 💎brenda dhe jasht, makine luksi.
📞 Cel/Whatsapp/Viber +355 685571287


MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7382
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355685571287

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione