Publikuar: Korr 01 2022 02:03 Tani jeni duke parë: 1

Bmw 750 super Okazion 2011

Publikuar: Korr 01 02:03
Shikime: 2213
Tani jeni duke parë: 1
Marka : BMW
Tipi : Seria 7
Modeli : 750i XDrive (4x4)
Viti : 2011
Kambio : Automat+Manual+Sport+Super Sport
Karburanti : Benzine 4.4
Km : 190.000
Ngjyra : Zeze
Tapiceria : Lekure Kafe
Tavani : Panoram
Ndezja pa vendos çelësin
Pilot automatik
Komandohet menuja e bordit me zë
Sedilje me ngrohje + ftohje
Ftohja : Clima etj,,,
Xhama te zi+Xhami mbrapa i zi
Makina esht bler ne Gjermani dhe eshte me targa shqiptare.
Taksa+siguracjon deri ne 5/5/2023
Sherbimet jane bere me date 9/3/2022
Makina eshte ne gjendje shume te mire :)
Cmimi i disk + Mundesi ndrrimi..... 0686166666
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2213
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355686166666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione