🇨🇭Bmw 730LD full full option🇨🇭

17 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Town Dje 21:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Town
⛔️Benz c240 benzin automat⛔️ 3 999 EUR
Disqe 19 mercedes okazion.🧿 600 EUR
Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht 4 500 EUR
🇨🇭Toyota Yaris 2008 Automat🇨🇭 4 999 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
730
Bmw 730LD lungo 208000km orgjinale te verifikushme tek bmw servis.sapo ardhur nga zvicra makina esht full full biznes option‼️ ne gjendje shum te mir shum e paster si jasht dhe brenda me gjith serviset e bera ne zvicer goma te reja ska nevoj per asgje! ❗️Dyer me thithje keyless Go line asist head ap display makines i kthehen te 4gomat full led interior Tavan kamoshi kamer 360grad e shum e shum opsione tjr ❗️ E sapo targuar👍⛔️NUK NDROHET⛔️
🇨🇭Auto town instagram👍do te gjeni cilsi dhe cmime konkurues🇨🇭
‼️Dhe nuk bej pazar ne cel‼️
Amg benz land rover audi vw range rover gaz benzin naft okazion mercedes MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA
Auto Town
🇨🇭A Car For Everyone 🇨🇭 Luxury Cars Expensive Cars Cheapest Cars City Cars Economic Cars
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Hamdi Sina,Liqeni i Thate Tirane Tregoje në hartë
0698222273
https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m
Auto Town
0698222273
Leaflet
Auto Town
🇨🇭Transport makinash nga Zvicra 🇨🇭Auto town🇨🇭 700 EUR
Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht 4 500 EUR
👍Golf 5  2.0GTI automat 👍 3 999 EUR
‼️Okazion Disqe Bmw Individual 20 ‼️ 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione