Publikuar: Maj 30 2023 05:17

BMW 750Li Mperformance Look 2021 - Full Carbon

EUR

Publikuar: Maj 30 05:17
Shikime: 19
BMW 750Li Mperformance
- Viti 2016 -Look 2021 - Full Carbon
FULL OPTIONS!. Lista e plote e
opsioneve: Germany Edition
- Motorri 4.4TwinPowerTurbo
- M CARBON-KERAMIK- - Interiori Exclusive INDIVIDUAL
- 115.000 KM
Auto Start Stop
- Brake Energy Regeneration
- Kamera 360 grade - Sensore parkimi dhe kamera 3D
- Feneret Full Led adaptive
-Opsion Eco-Sport-sport+ Individual
- Makina Parkohet me Pult
Amortizim me kontroll lartesie
Timon me ngrohje
- Dyer me thithje
- Perde te pasme me buton
Keyless Go hapje mbyllje ndezje pa celes
- Sedile me ftohje me ngrohje para mbrapa
- Sedilet me masazh para mbrapa
Sedilet e pasme me ngrohje
Klima me 4 zona
- Sedilet e parme me perthyrje Comfort
- Keyless Go (makina hapet, mbyllet dhe ndizet pa perdorur
celesin)
- Timoni i ndjeshem nga shpejtesia dhe mban korsine vete kur
ka vija te bardha he dridhet nese shkel vijat
- Kamera parkimi 360° + 3D dhe sensore parkimi 360° ( 3D )
Sistem ge parkohet vete
- Autonomous Distronic Plus (Makina ka radar ge detekton
rrugen dhe makinat para dhe ecen vete duke i vendosur ju
distancen ge duhet te ruaje dhe makina frenon dhe shpeiton
vete sipas situates
- Fenere Bi Xenon adaptive dhe kthehen sipas timonit - Fenere
me drita te gjata automatike ge hapen dhe mbyllen ne varesi te
mjeteve ge ndodhen para
Butonat me geramike
Drita ambient interiori
- Blind Spot (trekendesh ne pasqyra)
Lane change warning
Driving Assistant Plus (Makina skanon rrugen dhe parandalon
rreziget)
- Head up display (Shfaq kilometrazhi ne xham)
Sistem audio
- Sistem muzike Bowers & Wilkins
Wireless charger per telefonin
- Kroskot lekure individual
-Tavan Kamosh
-AutoParking
-Eco System (Fiket automatikisht ne Semafor)
-Bagazhi Mbyllje Me Buton ©️
- Radar ge detekton shenjat e trafiku
-Ambient Light (Drita ne Interior )
Makina eshte shume e vecante per llojin e saj. Cdo sherbim nga data e blerjes deri sot i bere tek bmw official me fasturat perkatese.
Cmimi 67,000 euro
Nderrime vtm me prona jo me makina

☎️ : 069 574 5837 Whatsap
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694678756

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione