Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 31 2023 07:05

BMW 650

EUR

Publikuar: Mar 31 07:05
Shikime: 2026
✅bmw 650 twin power TURBO
✅ viti 12-2013 Key lessGO pilot automatik
✅ sensor parkimi para mbrapa camera 360grad
✅ sendiljet ngrohje+ftohje+memorie MASAZH
✅start stop, bi Xsenon dinamic LED. ✅prokjektor ne xham marmitat me Zhurme
✅ kamer per vijat e bardha sensore
✅parakalimi klima para mrapa DVD carbon ✅fiber luku mansory goma mishelin te reja 21
✅ pasqyra me palosje sensor parakalimi
✅dyert me thithje bagazhi me buton
✅USB AUX Bluetooth navigator telephone 📞
✅start stop 🔑 94000km me liber 📚
✅cmimi 28000me dogan dhe tvsh 👍
✅nr cel +355693703020 what’s up autook001🔴
Përshkrimi i linkut
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2026
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355694749400

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione