Publikuar: Maj 01 2016 11:37

Okazion BMW 525 D 2004

EUR

Publikuar: Maj 01 11:37
Shikime: 16

Shes BMW Seria 5 ,525 Ne gjendje perfekte. Sapo nderruar vaji dhe filtrat para 500 kilometrash. makina nuk ka asnje lloj difekti. Si ne pjeset xhenerike dhe mekanine mund ta kontrolloni ku te doni. Goma te reja 80%,. Kilometrat origjinale te vetat, i kam kontrolluar vet ne Italy . Makina eshte shum e paster Shitet per arsye Emigracioni.
Prandaj eshte kaq. Lire
Cmimi pak i diskutushem .
Ju lutem tna kontaktojne vetem bleres serioz. Jo kureshtare Flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672068143

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione