Publikuar: Tet 17 2017 08:08

Shitet BMW 525 D 2005 7500€ dal ne qarkulim 2008

EUR

Publikuar: Tet 17 08:08
Shikime: 7
Shitet BMW 525 naft 2,5 motorri makina sapo ka ardhur dhe jan ber targat,Opsjonet: Automat +troni 7G sedile lekur navi te madh cd dvd navi pilot automat sensor para dhe pas larje feneresh sedile me buton sedile me ngrofje etj.Makina esht ne gjendje te shkelqyer e gaçme per cdo lloj prove.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682072966

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione