Publikuar: Gush 12 2022 02:54

Okazion BMW seria 5 viti 1012

Publikuar: Gush 12 02:54
Shikime: 2266
BMW SERIA 5 F10
🚗viti 2012
🏷 Forca Motorrike: 3.0D
🏷 Nuk e kap taksa luksit
🏷 Karburanti: Nafte
🏷 Kambio: Automatike 9G(8+1marshe)
🏷 Head up display
🏷 Sedilje Eletrike me memorie me ngrohje
🏷 NAVIGATOR I MADH
🏷 Radio - CD
🏷 Cruise Control
🏷 Start - Stop Engine
🏷 Keyless go
🏷 Klima Bi-Zonale
🏷 Komanda ne Timon
🏷 Kamera parkimi
🏷 Sensor parkimi origjinal para dhe pas
🏷 Sensor Dritash
🏷 Sensor Shiu
🏷 ABS - ESP
🏷 Edhe Shume Opsione Tjera.
🏷 Goma akull te reja 100% te sapo vena
🏷 MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
🏷 E sapo ardhur nga jashte gati per targa
🛳 me dogane te paguar
📲 per me shume info na kontaktoni ne Nr : 0693218688
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2266
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693218688

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione