Publikuar: Sht 15 2016 01:09

BMW -seria 525 D Facelift 2008

EUR

Publikuar: Sht 15 01:09
Shikime: 6
BMW Seria 525-Facelift .Eshte full opcione. Rexhistrimi i pare me 2008 me marsh automatik ne gjendje te shkelqyer si dhe me liber servisi.Shitet ose nderrohet me makine me te shtrenjte..Eshte me sigurim kasko.
Te gjitha telefonatat mund ti pranojme vetem ne Viber ose WhatsApp per shkak se gjindem jashte vendit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione