Publikuar: Mar 26 2023 12:13

BMW f10 seria5 535i xDrive

EUR

EUR
Publikuar: Mar 26 12:13
Shikime: 1784
Bmw 535 ixDrive, 4x4. Viti i prodhimit 2012. Makina ka 160 mije km.306 kuaj fuqi. Mund te behet me impjant gazi 100%. Ngjyra e zeze. Fenera dhe stopat LED. Premium sound system Harman/kardon. Pasqyrat elektrike me mbyllje. Keyless entry and go. Sedilje lekure me memorie,me ngrohje, sallon i zi, shume e paster. Eco mode, Start-stop,fiket ne semafor, navigator i madh profesional, Bluetooth, Usb. Sensore parkimi dhe kamera.Timon elektrik me ngrohje. Shitet ose nderrohet.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1784
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672022123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione