Publikuar: Shk 04 2022 10:15

Bmw 525i Benzin + Gaz

EUR

Publikuar: Shk 04 10:15
Shikime: 37
Motorri 2.5 (pa takse luksi)

245,000 km

Klima, Automatike, Cruise Control,Bluetooth,
Sensore shiu automatik,Drita Xenon, Sensore Parkimi, Baxha xhami,Sedilje lekure me memorje ,Xhama te zeza te shenuar dhe tek dosja e makines tek DPSHTRR, Pasqyra me mbyllje automatike.

-E blere me 0 km tek koncesionari i BMW ne Tirane.

-E mbajtur gjithmone ne garazh.

-Sherbimet i jane bere kryesish tek koncesionari i BMW ne Janine (Greqi).

-E mbajtur nga nje njeri

-Disqe Lexani 19" te porositura ne Amerike 3000 USD.

-Goma Pirelli P-zero Nero GT(me vlere 950 eur) te blera ne Greqi. Shume pak te perdorura.(makina ka 2 sete gomash per vere dhe per dimer)

-245/30/19 para dhe 275/35/19 mbrapa.

-Impianti gazit PRINS- i montuar ne Greqi tek koncesionari i PRINS 2200 EUR. Makina ka vite me kete impiant qe ka punuar ne menyre te persosur.

-Vaji i motorrit eshte nderruar gjithmon me BMW- LL04 5w-30 origjinal ose Fuchs Titan GT1 Progas
5w-30 apostafat per makina me gaz te cilen e kam marre me porosi ne Gjermani.

-Kam dhe disqet dimerore 17" origjinale te vetat me goma Continental qe perfshihen ne cmim.

Faleminderit.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355672011540

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione