BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 690 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class Dje 22:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 7 890 EUR
S H I T U R ..... 9 990 EUR
S H I T U R .... 5 990 EUR
S H I T U R ..... 3 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
BMW 525XD TOURING
✅VITI 2008 / DAL NE QARKULLIM NE 2010
✅MOTORRI 3.0 NAFTE 4X4 PA TAKSE LUKSI
✅KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC
✅KM 203.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : START&STOP - NAVIGATOR - CD DVD AUX - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - SALLON LEKURE OPSIONE NE TIMON - ESP , DTC - XHAMA TE ZINJ - KLIMA - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 7690 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 4 300 EUR
S H I T U R ..... 10 700 EUR
S H I T U R .... 2 500 EUR
AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE 6 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione