Publikuar: Sht 25 2017 10:42

Bmw 525 d

EUR

Publikuar: Sht 25 10:42
Shikime: 10
Bmw 525d 2010 ka dal ne treg ne 2011.
Motorr 2.5 6 pistona diesel 2998 cubic.
Goma te reja, dhe te gjitha sherbimet e kryera.
Makina esht blere ne koncesionar ne duseldorf.
Opsionet e makines jane te gjitha ne foton e fundit + ekran te xhami makines
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676060900

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione