Publikuar: Mar 06 2017 10:02

BMW 525 d. M

EUR

Publikuar: Mar 06 10:02
Shikime: 1
Bmw 525.d. M viti 2001 naft Me letra te prera deri me 29 dhjetor te 2017 makina i ka te gjitha sherbimet e bera e mund ta kontrrolloni te mekaniku me i besuar i juaji per cdo gje makina ka 165 mi klometra .makina esht shum e paster si nga brenda po ashtu dhe nga jasht sic e shikoni ne foto flm. Mund te ndrrohet me ndrrim ka cmim tje.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684727300

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione