Publikuar: Shk 11 2022 03:46

BMW 525 d stage2

EUR

Publikuar: Shk 11 03:46
Shikime: 27
BMW 525 diesel,
Opsionet,kambio automatic,sallon mershine,navi multifunksional,kamera parkimi,baxha xhami,perde me buton,xhama te zinj ne leje per 5 vjet,stage 2 me 285 HP.
Makina I ka te gjitha sherbimet e bera vaj motorri dhe kambio,gomat e reja ferrota te gjitha pjeset e servisit makines meren ne Gjermani te BMW,makina eshte bler te BMW ne Hamburg,me km origjinale.makina disponon 2 celsa per ndezje dhe celes per klimen ndezje nga distanca cmimi diskutushem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696744930

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione