Publikuar: Qer 21 2022 01:25

Shitet-bmw-520i-e39

EUR

EUR
Publikuar: Qer 21 01:25
Shikime: 510
Shitet:⚜️ BMW 520i (e39)⚜️
Kambio⚜️Manual⚜️
Forca motorrike⚜️ 2.0 6 pisona ⚜️
Lenda djegese⚜️benzine+Gaz⚜️
Letrat⚜️per 1 vit ⚜️
Viti prodhimit⚜️ 2000 ⚜️
Gjendja⚜️10/10⚜️
Opsionet qe ka makina ⤵️
Xhamat e zi origninale,⚜️
Disjet R17 M origjinale te modelit (e60) Gomat e reja 90%⚜️
Tapicerin e ka akull te paster, ⚜️
Timon 3sh komandat ne timon funksional, ⚜️
Telefoni ne gjendje pune, ⚜️
Limitator shpejtesie,, ⚜️
Sensor parkimi mbrapa, ⚜️
Kondicioneri funksional me klima⚜️
Fener me larje, ⚜️
Pasqyrat me ngrohje ⚜️
Makina esht ne super gjendje si nga ana mekanike po ashtu dhe ne xhenerike, makina eshte e lyer total para nje viti dhamarinen e ka te paster,
Cmimi 3000€ I PADISKUTUSHEM
Shitet per arsye emigrimi
Per cdo info me kontaktoni ne wtsp 📲0693051468Bmw M3 M4 M5 M6 M7 M8 Bmw seria5 e39 e46 e36 benz
Cclass evo lungo ml sclass mercedes opel fiat renault smart S R E T M Q audi vowagen golf pesho citroen s8 moto bicycle fort harrly suzuki honda yamaha kavasaki tmax cls glk ferrari a4 Q5 Q7 corsa alpina sport indvidual sedan 520i
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
510
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693628812

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione