Publikuar: Shk 19 2023 09:52

BMW 525 d , LCI , 2008 🇨🇭🇨🇭

EUR

Publikuar: Shk 19 09:52
Shikime: 474
🇨🇭 Shitet BMW 525 d , Automat, nafte e ardhur nga zvicra me letra deri 25 janar 2024 . Makina eshte super e paster , goma te reja , 213.000 km ORIGJINALE , me liber sherbimi te gjitha serviset . Navi i madh , klima , dct ,abs , aux . Makines sapo i jan bere vaj filtra tamburo ferrota origjinale . 0 difekte . Stage 1 (BMW Zurih ) . Super e shpjete dhe ekonomike . Shitet per arsye mosperdorimi pasi kam
marre makin tjeter. Makina shum pak e perdoru ne shqiperi .

6200 euro
0684073371
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
474
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684073371

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione