Publikuar: Jan 19 2023 01:08

Bmw 525 d 2004

EUR

Publikuar: Jan 19 01:08
Shikime: 246
Makina esht ne super gjendje .
Para nje muaj jan ber :
Goma te reja 600 euro
Amortizator, gomina, krah te gjitha xheneriket e ndruara ne super gjendje
Vaj filtra te ndruara
Stage 1 me vler 400 euro
Makina esht gati per cdo lloj prove , nuk ka asnje lloj sherbimi per tu kryer . Xhamat mbrapa jan te zinj origjinal
Makina shitet ose ndrohet me Ml 2006-2008 dhe diferenc lekesh nga ana ime .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
246
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693424174

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione