Publikuar: Sht 22 2023 02:44

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Publikuar: Sht 22 02:44
Shikime: 96
📞:069 29 82 466
Bmw F11 535 xd X-DRIVE INDIVIDUAL Executive FACELIFT
3.5 Nafte (Pa takse lluksi) 313 HP (KUAJ FUQI)
Super ekonomike ne konsumin e karburantit

Viti 2014

134.000 KM Me servise te dokumentuara online ne koçesionar

X Drive 4x4

Sediljet para & mbrapa me ngrohje
Me memorie Individuale fryrje & cfryrje dhe kendore per shpinen me buton perkates (ortopedike)

Pasqyra me palosje & antiverbuese & ngrohje
Dorezat e dyereve me drite Led
Isofix

Baxho xhami
Bagazh elektrik hapet mbyllet me me buton dhe me pultin e makines (hapje mbyllje me buton)

Kambio Automatike 8G ( Comfort,Sport, Sport+Dynamic, eco pro)

Kamera parkimi 360 grad° me perzgjedhje sipas nevojes se parkimit

Multimedia/ Navigator me hartat e Europes te 2022

Muzika Harman Kardon Logic 7 CD/AUX/BLUETOOTH/TELEFON/DVD/USB

Key Less Go (hapet-mbyllet me celes ne xhep)
DISPONON 2 Pulte
Start Stop System ( fiket dhe ndizet ne semafor)

Auto Hold i mban frenat vete ne trafik

Goma Michelin te reja 100%

Servis i sapo bere Bmw vaj filtra, ferrota dhe tamburo te reja

Timon eledktrik me memorie multifunksional me ngrohje me marsha F1

Perde anesore dhe fundore
Klima Digitale 4-zona

Xhama te zinj origjinal origjinal

Per me shume info 📞: 069 29 82 466

MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
96
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692982466

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione