Publikuar: Nën 24 2015 09:31

BMW 318 Ci E46 -04

EUR

Publikuar: Nën 24 09:31
Shikime: 75
Makina ka motorr 1.8 valvotronik, esht ekonomike, ne gjendje sh te mire. Look M3. Komanda ne timon, sensor parkimi, xhama elektrik, pasqyra elektrike, pamje sport etj. Dogane dhe taksavt e paguara deri ne mars te 2016. Shitet per arsye mos perdorimi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
75
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682001034

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione