Publikuar: Mar 30 2023 04:32

Shitet/ndërrohet Bmw 335d, 286 Hp, M-paket, PDC,Navi.

EUR

Publikuar: Mar 30 04:32
Shikime: 1184
Blere ne Gjermani me 10.000 km.
Model biturbo, me 140.000km origjinale..
Gjendje perfekte, çdo pjese origjinale dhe serviset tek Bmw jashtë.
Disqe origjinale (jo kineze) dhe goma te reja. Disqet e vjetra jepen me makinen.
Nderrohet me makine sportive ose fuoristrade për mal.
Makine e mbajtur ne garazh dhe e perdorur kryesisht jashte shtetit.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk eshte makine tregtaresh!
Kontakti vetëm me mesazhe ose Whatsapp.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1184
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692080873

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione