Shitet Bmw series 328 i (F30) Xdrive

12 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Autotroll.al Sot 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Autotroll.al
VOLVO XC60 2012 0 EUR
PASSAT 2.5 BENZIN 7 500 EUR
Shitet Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte 11 500 EUR
GOLF VI 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
328

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Ne shitje Bmw series 328 i (F30) Xdrive

Viti prodhimit : 2015. Kambio Automatic 8G
Tapiceria : lekure e zeze
Disqe 18 sportline. 129.953 km te vetat
Sedan, sportline
Fuqia (HP) : 245.
Bmw Drive Select ( Eco pro , Comfort , Sport )

Dokumentat te paguara deri ne shtator 2022

Keyless go (ndizet me celes ne xhep)
Ka usb charger , Bluetooth, radio satelitor, kamer + sensora para mbrapa , boodykit sportline, motorri eshte 4 pistona (twin turbo) Sedilje me ngrohje. Baxho xhami.
Pasqyrat me palosje
Rain sensor

Cmimi 12.500 i diskutueshem ose nderrohet.
Cel : 0682939444
Autotroll.al
Shitblerje makinash Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
0682939444
Autotroll.al
  Online
0682939444
Leaflet
Autotroll.al
E 220 29 400 EUR
PASSAT 2.5 BENZIN 7 500 EUR
GOLF VI 0 EUR
E CLASS 250 15 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione