Publikuar: Mar 28 2023 08:36

Shitet Bmw seria 3

EUR

Publikuar: Mar 28 08:36
Shikime: 910
Bmw
Bmw seria 3 manual 2.0 naft
Naft
-2.0
-Viti 2008
-177 hp shum e shpejt dhe e sigurt
-sedilje rrobe nderthurur me alcantara
-navi/usb/bluetooth/aux
-look m (FABRIKE) jo kinez
-sedilje me ngrohje
-sensor parkimi
-sensor shiu
-start stop fiket ndizet ne semafor
-xhamat e zinj mbrapa me leje
-fener led me rrath xenon/bixenon
-larje feneresh
-Me liber sherbimesh nga bmw
-Makines nuk i nevojitet asnje sherbim jane ber te gjitha ne kohe (Zinxhir faze,kolektor,partikular,vaj filtra)
-Gjendje perfekte makina eshte top
-E gatshme per cdo lloj prove
cmimi i diskutushem vetem nga afer (nuk nderrohet)
0697370549 Whatsapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
910
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione