Published: Korr 16 2018 02:55

OKAZION BMW 320 AUTOMAT

EUR

Published: Korr 16 02:55
Views: 18
Shes bmw ne gjendje shume te mire ....te gjitha sherbimet e bera...dhe nga ana motorrike super.....i vetmi prbl eshte kambjo....makina ecen normalisht por kur ti ecen autostrad kur shkon 90 duhet ti japesh me shume gaz qe te ndrryshoj marshat.....kujt i intereson te me shkruaj ne watcap 00355688588858........se nuk jam ne shqiperi...makina ka vetem doganen e paguar...gati per targa..
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
18
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

00355688588858

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information