Publikuar: Qer 24 2020 02:50

BMW SERIA 3 FULL OPTION 2.0 NAFTE

EUR

EUR
Publikuar: Qer 24 02:50
Shikime: 94
Cmimi eshte ne raport me gjendje mjetit! Nuk eshte makine tregu! Shes Bmw 320 të 2005. Me Navigator. Kambio automat. Ndezje Start/Stop. Baxha. Sensorë parkimi para dhe mbrapa. 234mijë km origjinale. Lëkurë, me ngrohje te sendiljet. Xhama elektrik para dhe mbrapa..
Ekstra në timon dhe pilot automatik.Shërbime të kryera ne kohe.
Me taksa dhe siguracion Deri ne gusht 2020. E ardhur nga Gjermania. Shume pak e përdorur në Shqipëri. Makina është në gjëndje të shkëlqyer! Super gjendje. Cmimi i pa diskutueshem!


Acura , Aixam Alfa Romeo Alpina , Artega , Asia Motors , Aston Martin , Mercedes-Benz , Audi , Bentley , BMW , BMW , Brilliance , Bugatti , Buick , Cadillac , Chevrolet , Chrysler , Citroën , Corvette , Dacia , Daewoo , Daihatsu , DeTomaso , Dodge , Ferrari , Fiat , Ford , Great Wall , GMC , Grecav , Honda , Hummer , Hyundai , Infiniti , Isuzu , Jaguar , Jeep , Kia , Königsegg , KTM , Lada , Lamborghini , Lancia , Land Rover , Landwind , Lexus , Ligier , Lincoln , Lotus , Maserati , Maybach , Mazda , Mercedes-Benz , MG , MINI , Mitsubishi , Morgan , Nissan , NSU , Oldsmobile , Opel , Peugeot , Piaggio , 69 Pontiac , Porsche , Proton , Renault , Rolls Royce , Rover , Saab , Seat , Škoda , Smart , Spyker , Ssangyong , Subaru , Suzuki , Talbot , Tata , Toyota , Trabant , Triumph , TVR , VW Volkswagen , Volvo , Wartburg , Wiesmann , Yugo , Zastava ,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
94
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694266606

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione