Publikuar: Maj 23 2021 09:22

BMW E93 330d Cabrio *** MUNDESI NDERRIMI ***

EUR

Publikuar: Maj 23 09:22
Shikime: 112
Shitet BMW 330d E93 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. Makina disponon 197000 km origjinale me te drejt prove, shum ekonomike dhe shum e shpejte. Makina esht shum e paster si brenda gjithashtu edhe jasht. Letra te paguara per nje vit dhe xhama te zi me license per 10 vjet. Start/Stop, serdile elektrike dhe me memory, komanda ne timon, sensor para dhe mbrapa, sensor shiu, drita inteligjente, navi te madh, karikator me 6 CD, AUX, F1 +/- ne timon, kabrio hapet me çeles gjithashtu hapet dhe mbyllet me buton nga brenda, fener me larje dhe Bi Xenon adaptive. Makina disponon 2 çelesa.
Mundesi nderrimi me Vito ose Viano 2004-2008
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
112
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673833905

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione