Publikuar: Mar 16 2021 03:49

Bmw E46 Nardo Grey, Full Look M3 2.4mln leke sherbime

EUR

EUR
Publikuar: Mar 16 03:49
Shikime: 463
Bmw E46
320ci ngjyre speciale Nardo Grey
6 pistona
Makina ka Full Look M ne çdo aspekt ,parakolp, prapakolp ,kofano, marmita,parafango & prapafango widebody.
Pra eshte Look i plote M & jo M paket e thjeshte!
Vetem looku pa aksesoret dhe pa bojen ka kushtuar mbi 2000€
Benzine + Gaz(brenda garancise)
Disqe me yje pa ventil, para te ngushta, mbas me te gjera, me vlere 900€
Impianti i gazit me vlere 800 euro.
Filter Ajri Karbon EDC me vlere 300€
Strootbar per balance me te mire ne kthesa me vlere 300€
4 amortizatore dhe susta sportive me vlere mbi 1000€
4 marmita origjinale M3 + Difuzor karboni.
Makina ka zhurme te eger te kendshme, jo bezdisese!
Pasqyra M me vlere 300€
Kofano M + parafango & prapafango te fryra Widebody
Impiant muzike Hifonics + 2 woofer + stabilizator me vlere mbi 1000 euro
Distancier 3cm,
Timon M me komanda,
Navi + kamer parkimi me vlere 350€
Leve marrshi M
Tapeta M
Sedilje Sport + komfort + ngrohje
Xhama te zinj origjinal
Stopa Led shume te veçante
Angel Eyes + Xenon
Bisht sportiv.
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe,
MAKINES 3 MUAJT E FUNDIT I JANE BERE 2.4MILION LEKE SHERBIME, nuk ka nevoje per absolutisht asgje,makina eshte e gatshme per çdo lloj prove.
Makina ka vetem disa gervishtje ne boje nga jashte.
Me e veçanta ne Shqiperi dhe jo vetem!
Okazion 4000€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
463
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697677170

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione