Publikuar: Maj 20 2022 02:18

Bmw 320d ne gjendje perfekte

EUR

EUR
Publikuar: Maj 20 02:18
Shikime: 32
Shitet BMW 320d ne gjendje perfekte. 150 kuaj fuqi. ne xhenerike dhe motorrike esht perfekte. nese gjeni difekt zbritet nga cmimi.
Goma,Amortizator dhe pjese xhenerike t tjera te reja te ndruara t gjitha.
sistem Audio Harman Kardon 600€.
Xhama elektrik, Klima automatike. disqe 18 barracuda origjinal.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693758500
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione