❌Bmw seria 3, viti 2010 Facelift

8 200 EUR

9 300 EUR

Shitet nga: Jhon Sot 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
316

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

●Bmw 316 D viti 2010
●motor 2.0 naft, stage 1 me 175 hp, me  km origjinale me liber servisi qe kur eshte blere me 0 km e ardhur nga gjermania
● makina eshte me volant, freksion dhe zinxhir motori te ri te  ndruar me 174000 km, tani ka diku tek 220 000-230 000 km  me 6 marsha, klima bi-zone, drita ksenon automatike,fshirset e xhamave automatike, pilot automatik, cd mp3, aux, sedilje me ngrohje, lekure bezhe, sedilje me Fryrje-Cfryrje, sensor parkimi (mbrapa), start stop buton, disqe alumini 17, ferota te ndruara, modeli facelift (fener,stopa pasqyra dhe kofono), letrat e paguara deri ne janar, makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike si nga ana motorike me te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove.
Shume Ekonomike 5-6 litra/100km ne qytet
Nr.tel: 0693016464
Cmimi: 8200 Euro i diskutushem
Jhon
  Online
0693016464
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione