Publikuar: Qer 27 2022 04:06

Bmw

EUR

EUR
Publikuar: Qer 27 04:06
Shikime: 4

Bmw 320GT 2014 Automat
4x4 Xdrive
Senzor parkimi plus kamer
Autoparking
Lekur shum e paster
Xham panoramik
Tregon KM ne xham
Mbyllet hapet pa cels vetem me dor
Ka D8 marshe plus R
Senzor drita per anti verbim
Senzor per fshesat e xhamit
Ngrohje ne sendiljet para plus mbrapa
Ngrohje ne Timon
Ambient Light 2 ngjyra
Filter KN nuk ndrrohet vetem pastrohet
Mund ta lesh ngrohejen e vetures me or per tu ndezur vet per dimrit dhe ne ate or ke temperaturen qe don
Profile per llojin e vozitjes te makines 4 profile secili shofer te veten.
Sendiljetme fryrje cfryrje
EcoPro,Comfort,Sport
184HP (Kuaj Fuqi)
Makina eshte Full me garancion ne Kilometra dhe gjdo gje tjeter qe ka.
Ka 230 mij kmm te kaluara me garancion
Cmimi i diskutushem:
Per info me shum kontakt Viber ose Whatsapp
Makina gjindet ne Prishtine per ta par e sjell dhe ne Shqipri flm .
Shitet Urgjent
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349200243

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione