Publikuar: Sht 24 2023 04:41

✅❌BMW SERIA 3 4000€💶❌ ✅

EUR

EUR
Publikuar: Sht 24 04:41
Shikime: 244
✅SHITET OSE NDERROHET✅

Bmw 320i sport
Letrat per 1 vit
Vaj filtra saponderuar

Viti 10/2010
Motor 2.0benzine (pranon impjant gazi)
Kamio automat tiptronic +/- S dhe auto hold
Navigator me cd,dvd,aux,bluetooth,usb lidhje me celularin
Xhama te zinj me leje
Klima 2 zonale,xhama pasyqra elektrike.
Makina e ardhur nga Zvicra.
E ardhur ne qershor.
Makines jane bere te gjitha sherbimet,super gjendje.
Goma 90 %.
📞0674004070
Cmimi 4000💶 vetem me
Cash
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
244
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674004070

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione