Publikuar: Qer 14 2023 12:36

BMW 320D

EUR

Publikuar: Qer 14 12:36
Shikime: 4
Shitet BMW 320D
Karburanti - nafte
Viti- 2007
KM- 254100
Manuale
Makina ka 2 celsa ndez fik me buton me sensor dhe kamera mrapa dhe te gjitha opsionet tjera per vitin qe ka, asht ne super gjedje motorrike dhe fizuale, e gatshme per prov dhe kontroll te mekaniku juaj.
Makina eshte shum shum ekonomike dhe o bollshme breda
Cmimi 4900€
pak i diskutushem +355 69 846 8917
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355698468917

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione