Publikuar: Sht 19 2023 05:12

Bmw 320d

EUR

EUR
Publikuar: Sht 19 05:12
Shikime: 72
BMW 320 d
• Km. 232.189
-Kit zinxhir faze nderruar nga km.
-Xhamat anesor e pare me SMART TINT PDLC
-Xhamat para, pas me certifikate
• Me dogan te paguar
• Navigator i madh Multifunksional, ECO Strat/Stop, Komando Ne Timon, Kompjuter Bord NAVI,DVD,HDD 140Gb per Kenge, Stopat Mbrapa Led, Clima Tronic, Kambio Manuale 6+R Marsha,Drita Xeno,Angel Eyes LED, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Pasqyrat elektrike, Sedilje Lekure, Disqe 17 Origjinal BMW ,
Makina ne gjendje perfekte, filtra vajra te ndrruar cdo 10.000km.Makina nuk ka nevoje per asgje.

#bmw #m #e #bmwm #f #i #series #bmwe #porsche #car #cars #bmwx #audi #bimmer #honda #mercedes #bmwlife #r #mpower #ferrari #n #bmwlove #s #lamborghini #bmwnation #photography #turbo #yamaha #v #bhfyp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
72
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696428575

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione