Publikuar: Sht 20 2023 02:57

Bmw 320d M pack

EUR

Publikuar: Sht 20 02:57
Shikime: 22
BMW 320 Viti 2012
M Performance
Motor 2.0 Nafte
226.000 km
Kontakto Direkt 0688797734
Ka opsione Eco Pro, Comfort dhe Sport
Marmita me Zhurem
Kamjo automat 8g+R
Ambient Light shume shume i vecante v Disqe Sport M
Ka nje sallon shume te vecant dhe komod me
sendile me levizie elektrike, me memorje dhe me
ngrohje.
Headlight Display (Tregon Km ne xham )
USB, Bluetooth, cellphone conectivity.
Kamera Parkimi dhe sensore parkimi.
Cruise contol.
Trip monitor.
Start and stop.
Multimedia intelligent system,
Goma te reja 100 %
Tavan xhami dhe shume opsione te tjera.
Te gjitha sherbimet jane bere dhe nuk ka nevoj
asnje sherbim extra.
E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli ku te deshironi
Cmimi i diskutushem .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688797734

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione