Publikuar: Sht 20 2023 02:04

Bmw 320d 2012 M pack automat

EUR

Publikuar: Sht 20 02:04
Shikime: 31
Shitet BMW 320 d
• Viti 2012
• M Performance
• Motor 2.0 Nafte
•226.000 km
• Ka opsione Eco Pro, Comfort de Sport
› Marmita me Zhurme
Kambio automat 8g+R
Ambient Light shume shume i vecante
• Disge Sport M
• Ka nje sallon shume te vecant dhe komod me sendilje me levizie elektrike, me memorje de me ngrohje
• Headlight Display (Tregon Km ne xham )
USB, Bluetooth, cellphone conectivity
Kamera Parkimi dhe sensore parkimi
Cruise contol
Trip monitor
Start and stop
Multimedia intelligent system
• Goma te reja 100 %
› Tavan xhami dhe shume opsione te tjera
• Te githa sherbimet jane bere dhe nuk ka nevoje asnje sherbim extra.
•E gatshme per cdo lloj prove he kontrolli ku te deshironi!
Cmim i diskutueshem)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
31
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688797734

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione