Publikuar: Shk 21 2023 10:38

Shitet BMW

EUR

EUR
Publikuar: Shk 21 10:38
Shikime: 15
shitet bmw 1.7. vaj filtra dhe antifriz te ndrruara bateri e re 6 muaj pordorim xhama elektronik abs kondicjoner airbeg taksat e sapo paguara kualidimi edhe 1 vit ne dhjetor te vitit tjeter.sendilje lekure te mbajtura mire. Makina esht mbajtur percejf. (cmimi i diskutueshem)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696315638

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione