Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2016 02:44

BMW 320 Seria 3 viti 2003 FULL

EUR

Publikuar: Sht 22 02:44
Shikime: 1
Makina ne gjendje te shkelyer xhenerike dhe motorrike,po ben shume pak kohe qe ka ardhur nga jashte shtetit.Te gjitha sherbimet i jane bere se fundmi,gomat jane te reja.Makina eshte shume full dhe mjaft e paster.Me nderrim ka cmim tjeter.Eshte e gatshme vetem per prove. Përshkrimi i linkut

Auto Marsi

Makina te  ndrryshme ne  shitje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Hotel "Dasshamiri" Fier

0692538555

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione