Publikuar: Nën 17 2021 04:33

Urgjent

EUR

Publikuar: Nën 17 04:33
Shikime: 1
Shes makinen Bmw seria 3
2.0 naft
6+1 marshe manuale
Ne super gjendje
Ne gjendje te perkryer me gjitha sherbimet te sapo bera dhe goma te reja dimri
Makina sapo ka ardhur nga jash akoma e pa doganuar
Cmimi 7300 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676310831

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione