Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 10:26

BMW Seria 3 230.000 km

EUR

Publikuar: Gush 16 10:26
Shikime: 5420
OKAZION ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW Seria 3
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 benzin pa taks lluksi behet me gas 100%, Start-Stop, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje elektrike dhe me ngrohje, kondicioner, CD, komanda ne timon, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 5999€
✔ Telefon: +355692497771
Përshkrimi i linkut

NRG MOTORS

NRG Motors operon prej vitesh ne tregun e shitjes se makinave në Shqipëri. 

Ofrojme standardet më të larta të automjeteve, me çmimet më konkuruese.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Tirane – Durres Marikaj Tirana Tregoje në hartë

+355692605773

https://nrgmotors.al/sq/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NRG Motors operon prej vitesh ne tregun e shitjes se makinave në Shqipëri. 

Ofrojme standardet më të larta të automjeteve, me çmimet më konkuruese.
5420
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692605773

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione