BMW SERIA1 2.0 GAZ+BENZIN 2007 AUTOMATIK

4 300 EUR

Shitet nga: bmw Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
SHITET: BME SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMATIK 2007
CMIMI: 4.300€
TEL: 0688176167
Pershkrim 👉 Bmw seria 1 ▪️2.0 benzin gaz, automatik ▪️viti 2007▪️170mij km origjinale▪️ te gjitha sherbimet te kryera ne kohe▪️makin e ardhur nga zvicrra ▪️impjant gazi brc me vlere 800 euro me garanci▪️opsione ne timon/timon sportiv m▪️drita automatike▪️drita mjegulle▪️diferencial mbrapa ▪️kondicioner a/c klima▪️radio fm/am cd/aux▪️disqe alumini▪️xhamat para elektrik▪️pasqyra elektrike▪️shume ekonomike dhe e shpejt▪️targe e zgjedhur ▪️letrat te paguajtura deri ne qershor 2021▪️makine e mbajtur ne garazhd
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione