U SHIT BMW 123d viti 2008

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Borici Auto 27 Korr 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Borici Auto
U SHIT Fiat Bravo 1.9 MJT 120 CV Dynamic 3 800 EUR
U SHIT VW Touran 1.6 fsi 2005 3 400 EUR
 U SHIT Renault Grand Scenic 1.9 hdi viti 2006 2 400 EUR
U SHIT Mercedes-Benz C220 cdi elegance 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
123

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet BMW 123d, viti 2008, km 182000, me tvsh te paguar. cmimi 6900 euro. ardhur me dt.21.06.2019 nga Siena Itali.
Borici Auto
  Online
0692904824
Leaflet
Borici Auto
U SHIT HONDA CR-V 2.0I 3 500 EUR
Njoftim i rendesishem 0 LEK
U SHIT Mercedes Benz E 270 CDI Avantgarde 4 900 EUR
U SHIT M.B A 170 CDI Eleganzce Automatike 2 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione